PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
AERO PRZASNYSZ
Zapraszamy na szkolenie do Przasnysza:)
90 km od Warszawy, pasy trawiaste w 3 kierunkach, znakomita atmosfera, brak ograniczeń ruchowych, baza noclegowa w cenie szkolenia.
Szkolimy cały rok na 3 typach samolotów.
Informacja o PARTNERZE
PYRLANDIA BOOGIE ANNA BENETURSKA
Ośrodek Szkolenia Lotniczego PL/ATO-80 Pyrlandia Boogie prowadzi szkolenia turystyczne i zawodowe na śmigłowcach oraz samolotach: PPL, CPL, FI, NOC oraz szkolenia na typ śmigłowca TR Robinson 44. W naszej flocie posiadamy samoloty Socata Rallye 235, Cessna 150 oraz śmigłowiec R44. Prowadzimy również szkolenie TR SMG-92 Finist SET (Single Engine Turbine). Zapraszamy także na kursy spadochronowe. Podanie na szkolenie można pobrać na stronie www.pyrlandia-boogie.pl - zakładka dokumenty.

Aby uzyskać informacje o pozostałych kursach prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: 692-400-358 oraz [email protected]
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ŚWIDNIK
Historia Aeroklubu Świdnik sięga 1952 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat wykształciliśmy wielu znakomitych pilotów, a także pasjonatów lotnictwa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia szybowcowe i samolotowe. Do dyspozycji mamy m.in. szybowce: PW-6 i SZD 9 – Bocian oraz samoloty: Cessna 152 i PZL 110 Koliber. Szkolenia prowadzimy na lotnisku w Świdniku. Co nas wyróżnia? Najlepsi instruktorzy oraz wspaniała atmosfera!

Więcej informacji na naszej stronie: www.aeroklubswidnik.pl
Informacja o PARTNERZE
EVAIR
Podstawowym szkoleniem jest Licencja Pilota Samolotowego PPL(A) z rozszerzeniem o loty doszkalające, metodyczne i VFR noc. Poza tym szkolimy do LAPL oraz instruktorów szybowcowych.
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB PODHALAŃSKI
Aeroklub Podhalański prowadzi szkolenia samolotowe do licencji turystycznej PPL(A). Szkolenie przebiega w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym. Po zaliczeniu egzaminu z wiedzy zdobytej na kursie teoretycznym rozpoczyna się szkolenie praktyczne na samolocie Cessna 152, 172. Szkolenie obejmuje między innymi podstawy pilotażu, loty po kręgu, strefy pilotażowe, loty samodzielne i loty po trasach nawigacyjnych na inne lotniska, również komunikacyjne. Praktyka kończy się, gdy uczeń-pilot wylata co najmniej 45 godzin lotu w tym 10 godzin samodzielnie i zdobędzie umiejętności przewidziane w programie.

Aeroklub Podhalański prowadzi szkolenie szybowcowe do licencji szybowcowej SPL. Uzyskanie licencji pilota szybowcowego składa się z kliku etapów. Pierwszym etapem jest tzw. szkolenie podstawowe (60 godzin szkolenia teoretycznego plus szkolenie praktyczne minimum 27 lotów z instruktorem oraz 5 samodzielnych). Praktyczne szkolenie podstawowe odbywa się na szybowcach Bocian metodą startu za samolotem holującym. Po ukończeniu szkolenia podstawowego można kontynuować w Aeroklubie Podhalańskim dalsze szkolenie: zadania z celności lądowania, nauka lotów termicznych i przelotów, loty na szybowcu jednomiejscowym itp. Szkolenie takie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, przed Urzędem Lotnictwa Cywilnego. Po pozytywnie zdanym egzaminie pilot otrzymuje licencje szybowcowa SPL uprawniającą do samodzielnego wykonywania lotów.

Aeroklub Podhalański prowadzi szkolenia samolotowe do licencji samolotowej LAP(L).Szkolenie przebiega w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym. Po zaliczeniu egzaminu z wiedzy zdobytej na kursie teoretycznym rozpoczyna się szkolenie praktyczne na samolocie Cessna 152. Szkolenie obejmuje między innymi podstawy pilotażu, loty po kręgu, strefy pilotażowe, loty samodzielne i loty po trasach nawigacyjnych na inne lotniska. Praktyka kończy się, gdy uczeń-pilot wylata co najmniej 30 godzin lotu w tym 6 godzin samodzielnie i zdobędzie

loading