PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ZIEMI ZAMOJSKIEJ
Aeroklub Ziemi Zamojskiej powołano w roku 1976 (natomiast historia lotniska sięga roku 1928, gdy Liga Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej wykupiła z ordynacji Zamojskich ponad 30 hektarów na lotnisko). Po wojnie lotnisko zostało przejęte przez Wojsko Polskie. Dzięki przychylności Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych w Zamościu, AZZ mógł korzystać z lotniska szkoły zlokalizowanego w Mokrem. Obecnie zrzeszonych w AZZ jest ok. 200 członków w sekcjach: samolotowej, szybowcowej, spadochronowej, paralotniowej i modelarskiej. Na przestrzeni prawie 39 letniej historii Aeroklubu nie sposób wymienić wszystkich, bardzo licznych sukcesów sportowych naszych zawodników.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia szybowcowe, samolotowe i spadochronowe. Do dyspozycji mamy m.in. szybowce: SZD 9 – Bocian i 2 SZD 50-3 Puchacz oraz samoloty: Cessna 152 i AT-3 .Wiecej informacji nastronie: http://www.aeroklubzamosc.pl/
Informacja o PARTNERZE
REDWINGS TRAINING&CONSULTING
Ośrodek Szkoleniowy REDWINGS Training&Consulting w Cianowicach k.Krakowa oraz w Toruniu, jest szkołą pilotażu dla operatorów UAV dla których wykonywanie lotów w zakresie VLOS oraz BVLOS jest życiową pasją. Aby umożliwić to naszym studentom do ich dyspozycji oddajemy symulatory oraz trawiaste lądowisko w pobliżu Ośrodka. Nasi instruktorzy z doświadczeniem wojskowym, wykonywali misje w kraju i za granicą, wprowadzą Was w bezpieczne wykonywanie misji bezzałogowymi statkami powietrznymi, oraz wskażą jak bezpiecznie poruszać się w przestrzeni powietrznej.
Ośrodek nasz oferuje szkolenia VLOS, BVLOS, INS, szkolenia dla służb mundurowych i inne wg zamówień i potrzeb klienta. Oferujemy pełne wyposażenie m.in. w materiały szkoleniowe.
Zapraszamy serdecznie
więcej informacji na naszej stronie www.redwings.com.pl ; lub pod nr tel. 504089663 (Cianowice); 506 708 628 (Toruń)
Serdecznie zapraszamy
Informacja o PARTNERZE
UNITEDSKY
Firma Unitedsky Sp z o.o. rozpoczęła działalność na początku 2008r. uzyskując początkowo certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego na prowadzenie szkoleń teoretycznych na licencje i uprawnienia lotnicze dla pilotów samolotowych i śmigłowcowych.
Jako jeden z najbardziej prężnie działających ośrodków szkolenia na polskim rynku Ośrodek Unitedsky dąży do stworzenia optymalnej bazy metodycznej, gdyż właśnie takie podejście pozwala na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu szkolenia zapewniającego dostosowanie do coraz bardziej rosnących wymogów, które musi spełniać personel lotniczy.
Zabezpieczeniem tego poziomu jest przede wszystkim optymalny dobór kadry dydaktycznej uczestniczącej bezpośrednio w procesie szkolenia. Są to najwyższej klasy specjaliści i praktycy w danych dziedzinach lotnictwa. Instruktorzy i wykładowcy stanowią bowiem gwarancję, że przekazywana wiedza jest aktualna, pełna i niezbędna dla kursantów.
Programy szkolenia są opracowywane i aktualizowane na podstawie obowiązujących przepisów i zatwierdzane przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego a tematy zajęć są ściśle określone co do zakresu i czasu trwania.
Oferta Ośrodka Szkolenia Lotniczego Unitedsky

Szkolenie Teoretyczne I Praktyczne Do Uzyskania Licencji Pilota Samolotowego PPL(A)
Szkolenie Teoretyczne Do Uzyskania Licencji Pilota Śmigłowcowego PPL(H)
Szkolenie Teoretyczne I Praktyczne Do Uzyskania Licencji Pilota Samolotowego CPL(A)
Szkolenie Teoretyczne Do Uzyskania Licencji Pilota Śmigłowcowego CPL(H)
Szkolenie Teoretyczne I Praktyczne Do Uzyskania Uprawnienia Instruktora samolotowego FI (A)
Szkolenie Teoretyczne Do Uzyskania Uprawnienia Instruktora śmigłowcowego FI (H)
Uprawnienie Do Wykonywania Lotów Nocnych VFR Na Samolotach
Wznowienia i Konwersje Uprawnień Zdobytych w Lotnictwie Państwowym Lub Kraju z Poza UE
Uprawnienie Do Lotów Na Samolotach Wielosilnikowych MEP(L)
Uprawnienie Do Lotów Według Przyrządów Na Samolotach IR(A)
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB NADWIŚLAŃSKI

Przy naszej pomocy można tanio, fachowo i bezpiecznie zdobyć licencje pilota samolotowego i szybowcowego. Zapewniamy profesjonalne szkolenia w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Każdy, kto się do nas przyłączy zyska nowe umiejętności i przyjaciół oraz przeżyje niezapomnianą przygodę!

Lisie Kąty to:
- pięknie położone lotnisko
- profesjonalny ośrodek szkolenia ATO
- młoda i dynamiczna kadra kierownicza i szkoleniowa
- wykwalifikowana kadra techniczna
- pełne zaplecze hotelowe i gastronomiczne
- dostęp do dużej i różnorodnej floty szybowcowej i samolotowej
- bogate tradycje
- miła, przyjacielska atmosfera

Chciałbyś rozpocząć latanie w Lisich? Skontaktuj się z nami już teraz!
www.lisie.pl
wyszkolenie@lisie.pl

Informacja o PARTNERZE
loading