Z nimi rozmawiaj o pracy w liniach lotniczych

Informacja o WYKŁADOWCY
DOMINIK CHROBAK
Witam, jestem pilotem liniowym z doświadczeniem niemal 1000h na B738, pracuje w linii od ponad dwóch lat. Brałem udział w rekrutacjach do Enter Air oraz PLL LOT, jestem również bardzo dobrze zorientowany w systemie rekrutacji linii Ryanair. Jeśli przygotowujesz się do rekrutacji, chętnie Ci pomogę !
pic_28928
ENTER Air
Ryanair
Dominik Chrobak
Zamów spotkanie
Informacja o WYKŁADOWCY
SARA KOSMOWSKA
Witam,

Mam na imię Sara i mam wieloletnie doświadczenie pracy w lotnictwie na stanowiskach takich jak dyzpozytor lotów oraz jako rekruter w agencji zatrudniającej pilotów freelancerów. Podczas naszego spotkania:


Opowiem Ci o pracy pilota oraz szkołach lotniczych w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.
Przybliżę co jest legalne i nielegalne w umowach o pracę oraz jak działają związki zawodowe na kontynencie północnoamerykańskim.
Pomogę Ci w zredagowaniu Twojego resume po angielsku.
Powiem jakich pytań możesz się spodziewać na rozmowie o pracę i przećwiczę je z Tobą po angielsku.
Przybliżę Ci pracę pilota linii lotniczych, pilota freelancera, pilota korporacyjnego oraz bush pilot.

Spotkania przeprowadzam w swobodnej atmosferze, zachowując przy tym wysokie standardy profesjonalizmu. Przed spotkaniem poproszę Cię o mejla z informacją o tym czego oczekujesz od tej konsultacji, żeby przygotować plan rozmowy i nie marnować czasu.

Dziękuję za zaufanie i cieszę się że mogą być częscią Twojej niezwykłej przygody z lotnictwem,
SaraHello,

My name is Sara and I have years of working experience in aviation. I used work as a flight dispatcher in airlines as well as a crew support coordinator and a recruiter for a freelance pilot placement agency. During our meeting I will:

- tell you about pilot jobs and flight training in Canada and the US.
- explain what is legal and illegal in contracts of employment and how unions operate in North America.
- proofread and help with editing your resume in English.
- practice job interview questions in English.
- describe job specifics of: airline pilots, corporate pilots, freelance pilots and bush pilots.

I promise you a high quality of consultation and professional approach delivered in casual settings. Before the meeting I will ask you for an email with your objectives and goals for this consultation so I can prepare a plan of action and save us some time.

Thank you for you trust and I am looking forward to talking to you and being a part of your exciting aviation journey,
Sara


pic_30777
Sunwing Airlines
Air Canada
Sara Kosmowska
Zamów spotkanie
Informacja o WYKŁADOWCY
MACIEJ MIKOŁAJCZYK
Cześć! Mam na imię Maciej. Z lotnictwem jestem związany od 17 roku życia, a od 4 lat pracuje jako pierwszy oficer w linii z Grupy Ryanair. W trakcie naszego spotkania postaram się rozebrać na czynniki pierwsze poszczególne etapy procesu rekrutacji do linii lotniczej, przedstawić przykładowe pytania techniczne oraz wskazówki, jak poradzić sobie z wyzwaniami podczas oceny w symulatorze. Ponadto opowiem Ci o specyfice pracy w kilku wiodących liniach lotniczych w Europie wschodniej. Dzięki temu, już na etapie składania aplikacji będziesz mógł wybrać najlepszego dla siebie pracodwacę, co nie tylko wpłynie na twoje życie prywatne, ale również twoją dalszą karierę.

Hi! My name is Maciej. I have been involved in aviation since the age of 17, and for 4 years I have been working as a first officer in the Ryanair Group airline. During our meeting, I will try to describe the individual stages of the airline recruitment process, present examples of technical questions and tips on how to deal with the challenges during simulator assessment. In addition, I will tell you about the specifics of working in some of the leading airlines in Eastern Europe. Thanks to this, already at the stage of applying, you will be able to choose the best employer, which will not only affect your private life, but also your future career.
pic_28908
LOT Polish Airlines
Ryanair
Maciej Mikołajczyk
Zamów spotkanie
loading