Zestaw wykładów do: UAP(L) - Świadectwo Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego Lądowego (kurs skrócony)

Uwaga!
UAP(L) – świadectwo kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego (kurs skrócony) dedykowane jest tylko posiadaczom (ważnej) jednej z licencji: PPL(H), LAPL(H), SPL, BPL lub świadectwa kwalifikacji: UHP(L), UAG(L), PGP.

Program kursu "UAP(L) - Świadectwo Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego Lądowego (kurs skrócony)" 

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
BIERNAT S.J.
Zatwierdzona organizacja szkolenia ATO Biernat s.j. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniach podstawowych, zlokalizowana na pięknym podpoznańskim lotnisku EPZE w Żernikach. Posiadamy flotę składającą się z przeszło piętnastu samolotów. Naszą prawdziwą pasją są wodnosamoloty: najbardziej satysfakcjonujący rodzaj latania.

Zapraszamy do kontaktu!
www.airport-biernat.pl
[email protected]
+48 601 237 226
Informacja o PARTNERZE
SKYDREAM SP. Z O. O.
Firma SKYDREAM zrodziła się z miłości do latania. Grupa ludzi, kochających spędzać długie godziny za sterami samolotów postanowiła uczynić ze swojego hobby cos więcej. Połączono pasję, energię, pomysłowość i technologię tworząc firmę pomagającą spełnić sny o lataniu, podbijaniu przestrzeni powietrznej i zdobywaniu nieznanego. W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Pipistrel - lidera wśród producentów samolotów ultralekkich. W 2015 uzupełniliśmy naszą ofertę o kolejny samolot, model VL-3 produkcji firmy JMB Aircraft. SKYDREAM proponuje swoim klientom wszystko co najlepsze w sferze latania. Najlepszą awionikę, najpiękniejszy design, najlepsze osiągi i niezawodność w kwestii bezpieczeństwa wszystkich oferowanych produktów. Do szkolenia używamy samolotów Pipistrel Alpha Trainer. Ich znakomite właściwości szkoleniowe potwierdza fakt wygrania prestiżowego kontraktu na samolot szkolenia wstępnego dla Indyjskich Sił Powietrznych. Szkolenia prowadzimy głównie na lotnisku Bielsko-Biała Aleksandrowice gdzie mieści się biuro naszej firmy, hangar i sala szkoleniowa.
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB PODKARPACKI - SZKOŁA LOTNICZA
Aeroklub Podkarpacki w Krośnie działa od 1945 r. (do roku 1939 w Krośnie mieściła się Szkoła Personelu Lotniczego dla Małoletnich), a więc naszą działalność szkoleniową jako Aeroklub prowadzimy nieprzerwanie od 70 lat!
W tym czasie dzięki naszym doświadczonym instruktorom wyszkoliliśmy wielu pilotów – mistrzów świata,pilotów i instruktorów Sił Powietrznych, czy pilotów i instrukorów linii lotniczych. Nawiązując do lat największej świetności„ Polskiej Szkoły Latania” Aeroklub Podkarpacki rokrocznie zwiększa ilość szkolonych w naszym Ośrodku pilotów i skoczków spadochronowych.
W ostatnich latach wyszkoliliśmy ponad 250 pilotów szybowcowych, ponad 350 skoczków spadochronowych oraz kilkudziesięciu pilotów samolotowych. Są to wyniki dające nam miejsce w ścisłej czołówce, najwięcej i najlepiej szkolących aeroklubów w Polsce. www.aeroklub-podarpacki.pl
Informacja o PARTNERZE
AEROTECHNIC SP. Z O.O.
Serdecznie witamy wszystkich pasjonatów i osoby zainteresowane niezwykłym światem lotnictwa!

Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować naszą ofertę specjalistycznego szkolenia, które umożliwi Wam zdobycie świadectwa kwalifikacji pilota wiatrakowca. Jesteśmy zafascynowani tym niecodziennym pojazdem i chcemy podzielić się z Wami naszą pasją.

Nasze kursy prowadzimy na kilku strategicznie wybranych lotniskach w okolicach Warszawy. Ponadto, dla tych, którzy pragną połączyć naukę z odpoczynkiem w sercu polskiej przyrody, oferujemy możliwość szkolenia na malowniczym lotnisku Giże na Mazurach, w Kętrzynie lub w okolicach Grudziądza.

Podczas naszych szkoleń, korzystacie z nowoczesnych wiatrakowców polskiej oraz włoskiej produkcji, które oferują zamkniętą kabinę. Taka konstrukcja umożliwia nam prowadzenie zajęć niezależnie od pory roku, dostarczając tym samym komfortu i bezpieczeństwa naszym kursantom.

Dbamy o to, aby nasze szkolenia były możliwie najbardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Szczegóły dotyczące organizacji kursu i harmonogramu działań ustalamy z każdym z Was osobno, aby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania i dostosować się do możliwości naszej firmy.

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze możemy Wam zaoferować, lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych kursach, zachęcamy do kontaktu. Możecie nas znaleźć pod numerem telefonu 515 515 395 lub napisać do nas na adres e-mail: [email protected].

Nie możemy się doczekać, aby pomóc Wam rozwinąć skrzydła i podzielić się z Wami naszą pasją do lotnictwa. Zapraszamy do kontaktu!
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ZIEMI PILSKIEJ
Aeroklub Ziemi Pilskiej działa nieprzerwalnie od 1990 roku. Nasze stowarzyszenie w swojej strukturze posiada certyfikowaną organizację szkolenia zarejestrowaną w ULC pod nr PL/ATO-42. Jesteśmy jedynym czynnym aeroklubem na terenie Północnej Wielkopolski.

Aeroklub Ziemi Pilskiej realizuje teoretyczne i praktyczne szkolenia lotnicze w zakresie licencji: SPL, LAPL(A) i PPL(A).

Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu: +48 606 765 402 (Dyrektor AZP), +48 601 055 713 (Szef Szkolenia).
loading