Zapraszamy do współpracy

Jeżeli masz profesjonalną wiedzę o procesach rekrutacyjnych na stanowisko pilota w dowolnej linii lotniczej i brałeś udział w przeprowadzaniu takich procedur, zostań naszym Partnerem! Oferujemy ciekawą współpracę.
Wypełnij poniższy formularz, załącz kopie posiadanych dyplomów, certyfikatów, referencji i CV oraz zamieść informacje i pliki potrzebne do Twojej prezentacji. Odezwiemy się wkrótce w celu omówienia warunków atrakcyjnej współpracy.
Informacje o współpracy w roli doradcy rekrutacyjnego
  1. Zapraszamy do współpracy czynnych i emerytowanych pilotów liniowych oraz specjalistów od rekrutacji, którzy podzielą się z kandydatami na pilotów komunikacyjnych wiedzą o procedurach rekrutacji w wybranej linii lotniczej.
  2. Realizacja spotkań konsultacyjnych odbywa się tylko w formule online.
  3. Preferowanym, choć nie obowiązkowym językiem rozmowy w realizowanych spotkaniach jest język angielski.
  4. Terminy spotkań są proponowane przez klienta, a akceptowane przez konsultanta, podlegają więc negocjacji.
  5. Spotkania mają charakter doradczy i pomagają kandydatom do linii lotniczej w profesjonalnym przygotowaniu się do procesu rekrutacji u wybranego przewoźnika lotniczego.
  6. Honorarium za prowadzenie spotkania konsultacyjnego określa sam konsultant, deklarując stawkę godzinową w swoim profilu podczas rejestracji w niniejszym serwisie.
  7. Szczegółowe zasady rozliczeń i współpracy z administracją serwisu określa Regulamin projektu REKRUTACJE DO LINII.
Regulamin projektuPolityka prywatności
Oświadczenie RODO
0%

Wybierz pliki

Wybierz maksymalnie dwie linie lotnicze, o których procesach rekrutacyjnych posiadasz szeroką wiedzę*

Dodaj plik ze swoim zdjęciem. Zostanie ono wykorzystane do prezentacji Twojej osoby klientom. Jeżeli korzystasz z komputera wyposażonego w kamerę, klikając przycisk "Zrób zdjęcie", możesz zrobić sobie zdjęcie kamerą w swoim urządzeniu i dodać je do formularza.
0%

Brak pliku

Wybierz plik
Dodaj plik ze swoim filmem prezentacyjnym. Zostanie on wykorzystany do prezentacji Twojej osoby klientom. Jeżeli korzystasz z komputera wyposażonego w kamerę, klikając przycisk "Nagraj film", możesz skorzystać z naszej aplikacji, by nagrać film kamerą w swoim urządzeniu i dodać go do formularza. Film nie powinien być dłuższy niż 4 minuty.
0%

Brak pliku

Wybierz plik

NASI DORADCY

Informacja o WYKŁADOWCY
DOMINIK CHROBAK
Witam, jestem pilotem liniowym z doświadczeniem niemal 1000h na B738, pracuje w linii od ponad dwóch lat. Brałem udział w rekrutacjach do Enter Air oraz PLL LOT, jestem również bardzo dobrze zorientowany w systemie rekrutacji linii Ryanair. Jeśli przygotowujesz się do rekrutacji, chętnie Ci pomogę !
pic_28928
ENTER Air
Ryanair
Dominik Chrobak
Zamów spotkanie
Informacja o WYKŁADOWCY
WOJCIECH CHMURA
Dzień dobry. Nazywam się Wojciech Chmura. Mam 6-cio letnie doświadczenie jako pierwszy oficer w linii EnterAir oraz 13-to letnie doświadczenie jako kontroler lotniska Warszawa. W przystępny sposób bardzo chętnie opowiem Ci o etapach rekrutacji do linii lotniczej oraz jakie etapy szkolenia Cię czekają, aby móc wykonywać tę pracę. Przedstawię Ci także jak wygląda życie zawodowe pilota pracującego dla linii lotniczej, aby Twoja decyzja o wyborze tej ścieżki zawodowej była jak najbardziej świadoma. Jeśli dodatkowo interesują Cię pytania dotyczące pracy w kontroli ruchu lotniczego będzie mi bardzo miło na nie odpowiedzieć. Zapraszam serdecznie.
pic_28874
ENTER Air
Wojciech Chmura
Zamów spotkanie
Informacja o WYKŁADOWCY
MACIEJ MIKOŁAJCZYK
Cześć! Mam na imię Maciej. Z lotnictwem jestem związany od 17 roku życia, a od 4 lat pracuje jako pierwszy oficer w linii z Grupy Ryanair. W trakcie naszego spotkania postaram się rozebrać na czynniki pierwsze poszczególne etapy procesu rekrutacji do linii lotniczej, przedstawić przykładowe pytania techniczne oraz wskazówki, jak poradzić sobie z wyzwaniami podczas oceny w symulatorze. Ponadto opowiem Ci o specyfice pracy w kilku wiodących liniach lotniczych w Europie wschodniej. Dzięki temu, już na etapie składania aplikacji będziesz mógł wybrać najlepszego dla siebie pracodwacę, co nie tylko wpłynie na twoje życie prywatne, ale również twoją dalszą karierę.

Hi! My name is Maciej. I have been involved in aviation since the age of 17, and for 4 years I have been working as a first officer in the Ryanair Group airline. During our meeting, I will try to describe the individual stages of the airline recruitment process, present examples of technical questions and tips on how to deal with the challenges during simulator assessment. In addition, I will tell you about the specifics of working in some of the leading airlines in Eastern Europe. Thanks to this, already at the stage of applying, you will be able to choose the best employer, which will not only affect your private life, but also your future career.
pic_28908
LOT Polish Airlines
Ryanair
Maciej Mikołajczyk
Zamów spotkanie
loading