Konsultacje - Zapraszamy

  • Jeśli chcesz skorzystać z lotniczej wiedzy naszych wykładowców zamów odpłatne spotkanie online z wybranym konsultantem.
  • Podczas trwania spotkania, wykładowca udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi na pytania z wybranego zakresu zagadnień do licencji.
  • Aby rozpocząć wyszukiwanie wybierz Rodzaj licencji i Przedmiot, który Cię interesuje. Następnie wybierz wykładowcę i klknij przycisk "Szukaj".
  • Jeżeli nie określisz przedziału czasowego wyszukiwania, wyświetlimy Ci najbliższe dostępne terminy dla wybranego wykładowcy.
Wybierz termin u jednego z dostępnych wykładowców i wypełnij poniższy formularz aby zarezerwować spotkanie online.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do sprecyzowania tematów, które chciałbyś poruszyć na spotkaniu. Pozwoli to lepiej przygotować się do rozmowy naszemu konsultantowi. Pytania będziesz mógł również dodać po dokonaniu zakupu i rejestracji w naszym serwisie.

Faktura dla firmy
Regulamin szkołyPolityka prywatności
Oświadczenie RODO
Uwaga! Potwierdzenie zapłaty za zakupioną sesję na życzenie należy przesłać w dniu zakupu. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo anulowania w dniu następnym nieopłaconego zamówienia.

NASI KONSULTANCI

Informacja o WYKŁADOWCY
ANDRZEJ STEFKO
Jest wybitnym specjalistą w dziedzinie budowy silników lotniczych, Doktorem Nauk Technicznych, a także czynnym instruktorem szybowcowym. Od 25 lat czynnie szkoli młodych szybowników.
W sumie wylatał ponad 1600 godzin na szybowcach i motoszybowcach kilkudziesięciu typów. W dziedzinie lotów szybowcowych zdobył prestiżową Odznakę Szybowcową z Trzema Diamentami, jest także wyróżniony tytułem i odznaczeniem Mistrz Sportu Szybowcowego.
Prowadził też między innymi badania technicznych przyczyn wypadków lotniczych samolotów dużych prędkości.
Jest też autorem szeregu książek i publikacji w dziedzinie techniki lotniczej. Posiada również licencję samolotową PPL(A).
pic_254
Andrzej Stefko
Przedmioty konsultacji
Nawigacja - SPL
Obsługa statku powietrznego i wyposażenia - UAG(L)
Obsługa statku powietrznego i wyposażenia - UAP(L)
Obsługa statku powietrznego i wyposażenia - UHP(L)
Ogólna wiedza o śmigłowcu - napędy, instalacje, przyrządy - PPL(H)
Ogólna wiedza o samolocie - napędy, instalacje, przyrządy - PPL(A)
Ogólna wiedza o statku powietrznym - napędy, instalacje, przyrządy - LAPL(A)
Ogólna wiedza o szybowcu
Zasady lotu - UAG(L)
Informacja o WYKŁADOWCY
PAWEŁ ŻAK
Jest cenionym i doświadczonym wykładowcą przedmiotów teoretycznych o technicznej tematyce lotniczej. Jako członek Zespołu Konstrukcyjnego na Politechnice Warszawskiej brał udział w obliczeniach technicznych i projekcie o szybowca klasy światowej PW-5, za co zespół otrzymał Specjalną Nagrodę Ministra Edukacji, a także dwumiejscowego szybowca PW-6. Posiada zawodową licencję samolotową CPL(A), jest czynnym instruktorem samolotowym.
pic_376
Paweł Żak
Przedmioty konsultacji
Zasady lotu - LAPL(A)
Zasady lotu - PPL(A)
Zasady lotu - PPL(H)
Zasady lotu - SPL
Zasady lotu - UAP(L)
Zasady lotu - UHP(L)
Informacja o WYKŁADOWCY
RADOSŁAW JANUSZKIEWICZ
Jest znakomitym psychologiem i znawcą w zakresie medycyny i psychologii lotniczej. W wielu ośrodkach lotniczych wykłada między innymi Human Factor - czynnik ludzki.
Od wielu lat związany jest z kontrolą ruchu lotniczego gdzie szkoli personel w aspekcie psychologicznym związanym ze stresem w kontroli ruchu lotniczego. Jest pasjonatem medycyny zarówno konwencjonalnej jak i alternatywnej, a także wschodnich sztuk walki.
pic_4
Radosław Januszkiewicz
Przedmioty konsultacji
Akrobacja - SPL
Człowiek - możliwości i ograniczenia - LAPL(A)
Człowiek - możliwości i ograniczenia - PPL(A)
Człowiek - możliwości i ograniczenia - PPL(H)
Człowiek - możliwości i ograniczenia - SPL
Człowiek - możliwości, ograniczenia - UAG(L)
Człowiek - możliwości, ograniczenia - UAP(L)
Człowiek - możliwości, ograniczenia - UHP(L)
Informacja o WYKŁADOWCY
ALEKSANDER PYTEL
Młody, ambitny pilot samolotowy, latający zawodowo na samolocie Airbus A320, a wcześniej na Bombardierze Q400 i ATR 42/72, jest specjalistą w dziedzinie nawigacji lotniczej.
Absolwent studiów inżynierskich i magisterskich na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Lotnictwo i kosmonautyka, specjalność awionika.
Jest także czynnym instruktorem samolotowym, szkolącym adeptów sztuki latania zarówno na samolotach jak i na symulatorach lotu do uprawnienia do lotów według przepisów IFR.
pic_265
Aleksander Pytel
Przedmioty konsultacji
Nawigacja - LAPL(A)
Nawigacja - PPL(A)
Nawigacja - PPL(H)
Nawigacja - SPL
Nawigacja - UAG(L)
Nawigacja - UAP(L)
Nawigacja - UHP(L)
Planowanie i wykonanie lotu - LAPL(A)
Planowanie i wykonanie lotu - PPL(A)
Procedury operacyjne - PPL(A)
Procedury operacyjne LAPL(A)
loading