Zestaw wykładów do: UAG(L) - Świadectwo Kwalifikacji Pilota Wiatrakowca (kurs skrócony)

Uwaga!
UAG(L) – świadectwo kwalifikacji pilota wiatrakowca (kurs skrócony) dedykowane jest tylko posiadaczom (ważnej) jednej z licencji: PPL(A), PPL(H), LAPL(A), LAPL(H), SPL, BPL lub świadectwa kwalifikacji UAP(L), UHP(L), PGP.

Program kursu "UAG(L) - Świadectwo Kwalifikacji Pilota Wiatrakowca (kurs skrócony)" 

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB PODKARPACKI - SZKOŁA LOTNICZA
Aeroklub Podkarpacki w Krośnie działa od 1945 r. (do roku 1939 w Krośnie mieściła się Szkoła Personelu Lotniczego dla Małoletnich), a więc naszą działalność szkoleniową jako Aeroklub prowadzimy nieprzerwanie od 70 lat!
W tym czasie dzięki naszym doświadczonym instruktorom wyszkoliliśmy wielu pilotów – mistrzów świata,pilotów i instruktorów Sił Powietrznych, czy pilotów i instrukorów linii lotniczych. Nawiązując do lat największej świetności„ Polskiej Szkoły Latania” Aeroklub Podkarpacki rokrocznie zwiększa ilość szkolonych w naszym Ośrodku pilotów i skoczków spadochronowych.
W ostatnich latach wyszkoliliśmy ponad 250 pilotów szybowcowych, ponad 350 skoczków spadochronowych oraz kilkudziesięciu pilotów samolotowych. Są to wyniki dające nam miejsce w ścisłej czołówce, najwięcej i najlepiej szkolących aeroklubów w Polsce. www.aeroklub-podarpacki.pl
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ELBLĄSKI
Aeroklub Elbląski jest stowarzyszeniem z tradycjami. Oferujemy kursy teoretyczne i praktyczne do licencji: pilota samolotowego [PPL(A)] i samolotów lekkich [LAPL (A)], a także pilota szybowcowego [SPL]. Nasza kadra instruktorska jest bardzo doświadczona, mamy u siebie także kilku mistrzów. W Elblągu latamy już od ponad 100 lat - dołącz do nas i Ty!
Zapraszamy do szkolenia w roku 2018!
Kontakt: [email protected], tel. 668049683
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ŚLĄSKI W KATOWICACH
Jesteśmy stowarzyszeniem ludzi uprawiających wszelkiego rodzaju sporty lotnicze i pasjonatów lotnictwa. Nasze grono tworzą ludzie dorośli, doświadczeni w lotnictwie, seniorzy a także ludzie młodzi, często bardzo młodzi - zajmujący się modelarstwem lotniczym lub rozpoczynający karierę lotniczą od nauki pilotażu na szybowcach. Zrzeszamy ponad 300 członków. Historia Aeroklubu Śląskiego sięga 1927.
Jesteśmy certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego w ramach którego prowadzimy szkolenie od podstaw pilotów szybowcowych, balonowych i samolotowych. Oprócz szkolenia zapewniamy naszym członkom stały trening, podnoszenie kwalifikacji oraz doskonalenie pilotażu.
Dysponujemy 7 samolotami, 6 szybowcami i 2 balonami na ogrzane powietrze. Jako jeden z nielicznych ośrodków w kraju posiadamy dwa czteromiejscowe samoloty Cessna 172S wyprodukowane po 2000 roku.
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB RZESZOWSKI
Aeroklub Rzeszowski to kuźnia mistrzów. Ty możesz być nim również :)
Zapraszamy już dziś na szkolenia w naszym ośrodku. Szkolimy do licencji pilota szybowcowego, samolotowego, ale również do Świadectwa kwalifikacji skoczka spadochronowego.
Przyjdź, zadzwoń, zapisz się na szkolenie już dziś.
Informacja o PARTNERZE
AKADEMIA PILOTÓW
Oferujemy szkolenia praktyczne PPL(A), LAPL(A). Korzystamy z lotniska EPZT. Droga startowa RWY 680x20 - asfalt. Szkolimy na samolotach CRUISER PS-28
Szkolimy do:
PPL(A)
LAPL(A)
VFR NOC
A także na typ samolotu :)
Oferujemy też wypożyczenia samolotów do budowy nalotu.
loading