Zestaw wykładów do: PPL(A) - licencja pilota samolotowego turystycznego (kurs skrócony-2)

Uwaga!
PPL(A) – licencja pilota samolotowego turystycznego (kurs skrócony -2) dedykowany jest tylko posiadaczom jednej z licencji: PPL(H), LAPL(H) lub CPL(H).

Program kursu "PPL(A) - licencja pilota samolotowego turystycznego (kurs skrócony-2)" 

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
UAVO.PL
UAVO.PL To profesjonalne szkolenia dla operatorów dronów, zarówno multikopterów, samolotów oraz śmigłowców. Prowadzone przez doświadczonych modelarzy, znających nie tylko podstawy pilotażu ale także zasady budowy i eksploatacji statków bezzałogowych, od małych konstrukcji amatorskich po zaawansowane maszyny do szeregu różnych zadań, od zwykłej fotografii lotniczej po fotogrametrię a także loty doświadczalne i eksperymentalne. Zapraszamy do kontaktu, tel. 606 296 568, email: [email protected]
Informacja o PARTNERZE
TOMCAT 33
TOMCAT 33 SP. Z O.O.
Tomcat 33 jest organizacją Szkolenia Lotniczego DTO z doświadczoną kadrą instruktorską,
która zgodnie z posiadanym certyfikatem Urzędu Lotnictwa Cywilnego szkoli do uzyskania:
- licencji pilota szybowcowego – SPL,
- licencji pilota szybowcowego rekreacyjnego – LAPL(S),
- uprawnień instruktora szybowcowego – FI(S)
Do szkolenia praktycznego używamy nowoczesnej wyciągarki z Ropczyc WS-02-JK z linami
syntetycznymi i dwóch dwuosobowych szybowców KR 03A Puchatek oraz SZD-54-2 Perkoz.
Szkolimy na lotnisku EPKR w Krośnie (województwo podkarpacie)
Więcej informacji na naszej stronie: www.tomcat33.pl
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ŚWIDNIK
Historia Aeroklubu Świdnik sięga 1952 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat wykształciliśmy wielu znakomitych pilotów, a także pasjonatów lotnictwa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia szybowcowe i samolotowe. Do dyspozycji mamy m.in. szybowce: PW-6 i SZD 9 – Bocian oraz samoloty: Cessna 152 i PZL 110 Koliber. Szkolenia prowadzimy na lotnisku w Świdniku. Co nas wyróżnia? Najlepsi instruktorzy oraz wspaniała atmosfera!

Więcej informacji na naszej stronie: www.aeroklubswidnik.pl
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ZIEMI PILSKIEJ
Aeroklub Ziemi Pilskiej działa nieprzerwalnie od 1990 roku. Nasze stowarzyszenie w swojej strukturze posiada certyfikowaną organizację szkolenia zarejestrowaną w ULC pod nr PL/ATO-42. Jesteśmy jedynym czynnym aeroklubem na terenie Północnej Wielkopolski.

Aeroklub Ziemi Pilskiej realizuje teoretyczne i praktyczne szkolenia lotnicze w zakresie licencji: SPL, LAPL(A) i PPL(A).

Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu: +48 606 765 402 (Dyrektor AZP), +48 601 055 713 (Szef Szkolenia).
Informacja o PARTNERZE
loading