Zestaw wykładów do: PPL(H) - licencja pilota śmigłowcowego turystycznego (kurs skrócony-2)

Uwaga!
PPL(H) – licencja pilota śmigłowcowego turystycznego (kurs skrócony -2) dedykowany jest tylko posiadaczom (ważnej) jednej z licencji: PPL(A), LAPL(A) lub CPL(A).

Program kursu "PPL(H) - licencja pilota śmigłowcowego turystycznego (kurs skrócony-2)" 

PARTNERZY

Informacja o PARTNERZE
BIERNAT S.J.
Zatwierdzona organizacja szkolenia ATO Biernat s.j. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniach podstawowych, zlokalizowana na pięknym podpoznańskim lotnisku EPZE w Żernikach. Posiadamy flotę składającą się z przeszło piętnastu samolotów. Naszą prawdziwą pasją są wodnosamoloty: najbardziej satysfakcjonujący rodzaj latania.

Zapraszamy do kontaktu!
www.airport-biernat.pl
[email protected]
+48 601 237 226
Informacja o PARTNERZE
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB BIELSKO-BIALSKI
Serdecznie zaprasza na prowadzone szkolenia lotnicze, w zakresie uzyskania uprawnień:

- do licencji samolotowych PPL(A), LAPL(A), CPL(A) - ponadto szkolenie teoretyczne ATPL(A)
- na samoloty jednosilnikowe, tłokowe, lądowe SEP(L)
- do lotów nocnych VFR
- instruktora samolotowego FI(A)
- holowania szybowców i bannerów

- do licencji szybowcowej SPL oraz LAPL(S)
- startu za samolotem holującym oraz wyciągarką
- wykonywania akrobacji na szybowcach
- instruktora szybowcowego FI(S)

Prowadzimy ponadto wszelkie szkolenia wznawiające dotyczące w/w uprawnień.
Zapraszamy również na cyklicznie organizowane seminaria instruktorskie.
Informacja o PARTNERZE
AEROKLUB ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Od momentu jego założenia w 1968 roku, poprzez dzień dzisiejszy i w przyszłości Naszym nadrzędnym celem jest i będzie kształcenie i doskonalenie pilotów szybowcowych i samolotowych.
Jako jeden z nielicznych aeroklubów w Polsce posiadamy własne lotnisko, którego jesteśmy jedynym właścicielem, co stwarza Nam dogodne warunki do realizacji Naszej statutowej działalności.
To wśród nas są piloci, którzy latają pasażerskimi Dreamliner’ami oraz tacy, którzy bronią polskiego nieba zasiadając za sterami samolotów wojskowych.
Do dyspozycji tych, którzy chcieliby zacząć przygodę z lotnictwem stawiamy doświadczonych i życzliwych instruktorów, nasze szybowce i samoloty oraz… wyjątkową, przyjacielską atmosferę.
Lataj z nami...w chmurach z głową.
Informacja o PARTNERZE
SKYDREAM SP. Z O. O.
Firma SKYDREAM zrodziła się z miłości do latania. Grupa ludzi, kochających spędzać długie godziny za sterami samolotów postanowiła uczynić ze swojego hobby cos więcej. Połączono pasję, energię, pomysłowość i technologię tworząc firmę pomagającą spełnić sny o lataniu, podbijaniu przestrzeni powietrznej i zdobywaniu nieznanego. W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Pipistrel - lidera wśród producentów samolotów ultralekkich. W 2015 uzupełniliśmy naszą ofertę o kolejny samolot, model VL-3 produkcji firmy JMB Aircraft. SKYDREAM proponuje swoim klientom wszystko co najlepsze w sferze latania. Najlepszą awionikę, najpiękniejszy design, najlepsze osiągi i niezawodność w kwestii bezpieczeństwa wszystkich oferowanych produktów. Do szkolenia używamy samolotów Pipistrel Alpha Trainer. Ich znakomite właściwości szkoleniowe potwierdza fakt wygrania prestiżowego kontraktu na samolot szkolenia wstępnego dla Indyjskich Sił Powietrznych. Szkolenia prowadzimy głównie na lotnisku Bielsko-Biała Aleksandrowice gdzie mieści się biuro naszej firmy, hangar i sala szkoleniowa.
loading